04 січень 2017

Агроконсалтинг. Що це?

Агроконсалтинг – це комплекс робіт з побудови процедур в с / г бізнесі, відпрацювання технологій виробництва, навчання та розвитку персоналу, досягнення цільових показників ефективності у Клієнта.

Зараз неможливо знати все, тому потрібно довіряти експертам, весь світ давно йде цим шляхом, коли рішення приймаються управлінцями на підставі експертних висновків.

Ми машинобудівне підприємство і наша основна задача – виробництво техніки. Але ми розуміємо важливість технологічної підтримки при освоєнні наших машин, щоб користувачі могли повністю реалізувати їх потенціал.

Багато сільгосппідприємства, просто купивши прогресивне обладнання, в більшості випадків не можуть досягти очікуваної ефективності в перші роки користування. Причини цього можуть бути різні, але найчастіше в основі лежать типові помилки і всі вони пов’язані з недотриманням агротехнічних вимог або організаційних заходів. Така тенденція пояснюється недостатньою кількістю кваліфікованих кадрів з відповідною освітою. Але навіть якщо на підприємстві є фахівці, то за виконанням рутинної щоденної роботи вони не в змозі відслідковувати і вивчати нові технології в АПК, при цьому ще потрібно передавати знання робочому персоналу для виконання технологічних операцій, а головне організувати контроль результатів.

Дотримуючись цієї тенденції, на заводі створено Відділ агротехнологій, функції якого допомагати впроваджувати технології та освоювати нову техніку, спираючись на багаторічний практичний досвід фахівців відділу, а також інших залучених професіоналів аграріїв, в тому числі іноземних.

Якщо ваше підприємство займається тваринництвом і вас не влаштовують фінансові показники, то телефонуйте нам, ми готові допомогти вам розібратися в ситуації, що склалася і запропонувати варіанти вирішення, які створять передумови для збільшення прибутковості вашого бізнесу. Чи буде це підбір відповідної техніки або технологій для ведення ефективного тваринництва залежить від конкретних умов, в будь-якому випадку співробітники відділу спочатку представлять економічне обґрунтування тих чи інших рішень конкретних завдань перед їх реалізацією.

Велика увага приділяється проведенню навчальних семінарів. Форма їх найрізноманітніша:

лекції на території заводу з екскурсією на виробництво;

дистанційно в формі відеоконференцій через інтернет (Вебінар);

виїзди в регіони на базові сільгосппідприємства.

Так само ми проводимо індивідуальні консультації господарств як дистанційно, так і з виїздом в господарство. За договором технологічного супроводу налаштовуємо всі етапи технології отримання якісних кормів, для підвищення рентабельності молочного і м’ясного тваринництва.

Ми впевнені, що агротехнологічна служба нашої компанії допоможе уникнути нашим партнерам всіх труднощів пов’язаних з освоєнням нових технологій і з першого року отримувати максимальний ефект від її застосування. Так як наші співробітники мають виняткову кваліфікацію в області технології ефективного кормовиробництва.