+38 (098) 724-78-16
Пн-Пт 9:00 - 18:00

Галицьке земельне агентство

«Галицьке земельне агентство» — це інноваційна компанія на ринку землевпорядних робіт у галузі геодезії, землеустрою, кадастру. Ми – команда професіоналів високого рівня і кваліфікації з досвідом практичної роботи, яка здатна успішно реалізовувати проекти будь-якого масштабу та будь-якого рівня технічної складності.
Для нас основне – результат роботи, яку ми виконуємо швидко, і головне, якісно. Ми постійно розвиваємось і вдосконалюємось, ствимо пред собою нові цілі і досягаємо їх. Нам небайдужа наша репутація на ринку земельних послуг, і тому ми зацікавлені, щоб наші клієнти залишались задоволені отриманим результатом.

Wartości korporacyjne

  • Nasi klienci: Klienci są powodem naszego istnienia. Mamy wykazać swój szacunek dla nich, dając im wysoką jakość i profesjonalną obsługę.
  • Nasza firma: Tworzymy wielką firmę.
  • Nasi pracownicy: Wierzymy, że są zespołem dobrze wyszkolonych osób z profesjonalnym doświadczeniem zawodowym, pracujących razem w środowisku, które promuje wzajemny szacunek i odpowiedzialność za wspólne wyniki pracy. Jest to głównym warunkiem dla naszego przyszłego rozwoju.

object nature

object earth

object grain
Наша місія Ми робимо усе можливе для того, аби бути

Наша місія

Ми робимо усе можливе для того, аби бути провідною вітчизняною компанією на ринку землевпорядних послуг, надавати кваліфіковану допомогу та створювати додаткову цінність для наших клієнтів. Ми розуміємо, як функціонує агробізнес в умовах постійних змін, як світового, так і внутрішнього аграрного ринку, а тому ми вчасно виявляємо й енергійно вирішуємо поточні проблеми, перебуваючи в постійному контакті з клієнтом. Орієнтуючись на практичний досвід, ми ставимо завдання й послідовно досягаємо їх вирішення. Ресурси нашої фірми, її консультантів і партнерів спрямовані на користь наших клієнтів. Ми працюємо єдиною командою, у якій кожен реалізує свій потенціал на благо загальній меті.

Принципи діляьності

Партнерство

Партнерство

Послідовність

Послідовність

Побудови міцної команди

Побудови міцної команди

Надійність

Надійність

Сертифікати та ліцензії

Купівля земельної ділянки

Замовити дзвінок


Написати нам


Замовити


Продаж земельної ділянк