26 лютий 2017

У Мінагрополітики заявили про плани щодо відкриття нових ринків

Є амбітні плани по відкриттю нових ринків для української аграрної продукції на 2017 рік – передає прес-служба Мінагрополітики.

Про це розповіла заступник міністра агрополітики з питань євроінтеграції Ольга Трофімцевим під час інтерв’ю для програми «Агробізнес сьогодні».

Вона зазначила, що сьогодні вже 277 українських підприємств отримали дозволу на експорт своєї продукції в країни Європейського Союзу.

Як розповіла Ольга Трофімцева, ефективним інструментом для відкриття нових зовнішніх ринків є проведення торгових місій. «Ми будемо продовжувати в цьому році торгові місії. Наприклад, під час поїздки в Африку, ми змогли дізнатися на місці завдяки безпосередньому спілкуванню з африканськими колегами, крім наших аграрних хітів, таких як мука або масло, в цьому регіоні будуть користуватися великим попитом м’ясо індички, бобові, а ще українська сільгосптехніка для малих фермерів і корми для тварин ».

На 2017 року планується реалізувати торгові місії в пріоритетні регіони експорту, а саме: ЄС, Індія, Близький і Середній Схід.

«Для збільшення обсягів і вартості аграрного експорту повинні диверсифікувати зовнішню торгівлю в аграрній сфері. Як за регіональною ознакою, так і за товарною структурою. Необхідно розширювати коло експортерів, а саме залучати малих і середніх українських виробників і переробників до зовнішньоекономічної діяльності », – розповіла заступник міністра.